پنج شنبه, 12 مرداد 1396 ساعت 06:50
میلاد شیری حاجی بابا سامبوکار وزن 100+ کیلوگرم به مدال نقره رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، در مرحله فینال وزن 100+کیلو گرم نماینده ایران که برای نخستین بار در مسابقات قهرمانی بزرگسالان سامبو حضور یافت، در مبارزه با حریف قزاق خود  مدال نقره را از آن خود کرد.
دوشنبه, 12 تیر 1396 ساعت 02:24
جناب آقاى عباسعلى اكبرى
رياست محترم انجمن سامبو فدراسيون ورزش هاى رزمى
كسب كرسى ارزشمند نايب رئيسى فدراسيون آسيايی سامبو و همچنين كسب كرسى رياست فدراسيون سامبوى آسياى مركزى را به شما و خانواده بزرگ رزمى كشور تبريک عرض مى نمايم .
اميدوارم ظل توجهات حضرت بقية ا... العظم(عج) همچون عرصه مديريت داخلى ورزش كشور، در قله های رفيع مديريت حوزه بين المللی ورزش رزمی نيز بدرخشيد.
 
ومن ا... التوفيق
محمود رشيدی
یکشنبه, 11 تیر 1396 ساعت 02:09
تیم ملی سامبو بزرگسالان آقایان فدراسیون ورزش های رزمی  تا امروز درمسابقات قهرمانی آسیا تاشکند به سه مدال برنز دست یافتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، طی بازیهای انجام شده در روزهای گذشته محمدرضا سعیدی مدنی درنخستین روز از بازیها در وزن 68 کیلو گرم  نخستین مدال برنز مسابقات را ازآن خود کرد.
 پدرام بیک زاده  در وزن 68-  پس از استراحت در دور اول به حریف ازبکی باخت و در نهایت با مبارزه با حریف تایوانی و برد به مدال برنز بسنده کرد همچنین عباس علیزاده در وزن 100+ کیلوگرم نیز به  مدال برنز دست یافت.
لازم بذکر است در ادامه بازیها میلاد شیری حاجی بابا در وزن 100+  و یوسف کریمیان در وزن 82 پس از شکست  به حریفان خود به فینال راه یافتند تا با  در مصاف با حریفان قزاقی و ازبکی خود نتیجه فینال را رقم زنند.
سه برنز تا امروز سهم تیم ملی بزرگسالان سامبو ایران
شنبه, 10 تیر 1396 ساعت 22:39
یوسف کریمیان سامبوکار وزن ۸۲کیلوگرم به مدال نقره رسید.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، در مرحله فینال وزن ۸۲کیلو گرم نماینده ایران در مقابل حریف ازبکی خود به مدال نقره دست یافت.
مدال نقره سامبو ۸۲ کیلوگرم در دست ایران
پنج شنبه, 07 ارديبهشت 1396 ساعت 17:39

به استحضار میرساند : پیرو اطلاعیه قبلی انجمن سامبو استان تهران  در نظر دارد مسابقات قهرمانی  (یادبود شهدای آتش نشان ) در رده بزرگسالان و جوانان برگزار نماید :   

  جوانان سامبو :رده سنی 17تا18 سال کامل  واوزان(52-60-65-70-75-81-87و87+)  

 بزرگسالان سامبو و کامبت سامبو:رده سنی 19و19 سال به بالا و اوزان (57-62-68-74-82-90-100و100+)  

نوع پوشش:سامبو:لباس رسمی،کامبت سامبو:لباس رسمی،ساق بند،روپابند،کلاه ،دستکش ، لثه و بیضه بند 

مدارک مورد نیاز:اصل و کپی شناسنامه،یک قطعه عکس، کارت بیمه ورزشی ،گواهی سلامت پزشک و مجوز والدین جهت  رده جوانان 

چهارشنبه, 11 شهریور 1394 ساعت 14:05

  یوسف کریمیان در وزن 82_ کیلوگرم با کسب مدال برنز سامبو اولین مدال کاروان ایران در چهارمین دوره بازیهای ساحلی را بدست آورد .
 به گزارش خبرنگار اعزامی به بازیهای ساحلی پوکت ؛ یوسف کریمیان با شکست مقابل حریف قزاقستانی به مدال برنز چهارمین دوره بازیهای آسیایی ساحلی دست یافت و اولین مدال کاروان ایران را به نام خود ثبت کرد .وی با شکست حریفانی از قرقیزستان و ازبکستان به دیدار ماقبل فینال رشته سامبو راه یافته بود.


 

چهارشنبه, 11 شهریور 1394 ساعت 10:01

  مراسم افتتاحیه چهارمین دوره بازیهای ساحلی آسیایی تایلند در حالی از روز 23 آبان ماه در پوکت برگزار می شود که نمایندگان کشورمان سه نفر ورزشکا ر در وزن های -68و -82و -100 در حال اعزام شدن به این بازیها می باشند.به همین منظور تیم ملی سامبو  صبح امروز راهی تایلند شدند.عباسعلی اکبری سرمربی و بهنام خیری   مربی تیم  سامبو  می باشند
رضا اسکندری در بازیهای ساحلی سامبو قضاوت می کند.این رقابتها 24 آبان ماه در پوکت آغاز و دوم آذر ماه خاتمه می یابد.

چهارشنبه, 11 شهریور 1394 ساعت 09:48

 

    رقابتهای سامبو در بازیهای ساحلی در سطح مطلوبی برگزار گردید و داوری ها بغیر از چند مورد مشکل خاصی نداشت.
  به گزارش خبرنگار اعزامی به چهارمین دوره بازیهای ساحلی؛رضا اسکندری که بنا به دعوت فدراسیون آسیا و حمایت کمیته ملی المپیک بعنوان تنها نماینده داوری ایران در رشته سامبو در این دوره از بازیها حضور داشت و قضاوتهای خوبی هم از خود بنمایش گذاشت گفت:حضور رشته سامبو در بازیهای ساحلی و حمایت کمیته ملی المپیک برای حضور ورزشکاران این رشته در این

دوشنبه, 11 خرداد 1394 ساعت 04:45

  احسان کریمیان مقتدرانه به مدال نقره بازی های ساحلی سامبو در وزن کیلو گرم -100 دست یافت  احسان کریمیان نماینده سامبو کشورمان با قبول شکست مقابل نماینده کرهای دومین مدال کاروان ایران را از آن خود کرد .

به گزارش خبرنگار اعزامی به بازیهای ساحلی پوکت ؛ احسان کریمیان نماینده سنگین وزن سامبوی کشورمان که در دیدارهای قبلی خود نمایندگانی از مغولستان و ترکمنستان را شکست داده بود ، در فینال بازیها مقابل نماینده کره شکست رو پذیرفت و دومین مدال کاروان را نقره ای کرد 

سه شنبه, 16 دی 1393 ساعت 04:35

مراسم اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در دهکده بازی‌های آسیایی ساحلی پوکت با حضور کادر سرپرستی کاروان اعزامی، شهردار پوکت و نمایندگان ستاد برگزاری بازی‌ها انجام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، مراسم اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در ورزشگاه اصلی شهر پوکت، محل برگزاری افتتاحیه چهارمین دوره بازی های آسیایی ساحلی با حضور اصغر رحیمی سرپرست کاروان اعزامی، فراهانی، تقوی و فقیهی اعضای کادر سرپرستی، فرماندار پوکت و مسئولان کمیته برگزاری بازی ها برگزار شد.